hazır web tasarım

           Günümüzün en hızlı gerçekleşen ve insanlığı en hızlı şekilde etkisi altına alan yeniliklerin temelinde çoğunlukla teknoloji yatmaktadır. Teknolojinin ilişkilendirildiği her alan ise bu etkileşimden ve ilişkiden olumlu yönde etkilenerek bir adım daha ileriye gitmektedir. Bu noktada hem işlerin hem de hizmetlerin daha hızlı yayılmasını ve tanıtılmasını sağlayan gelişmeler web teknolojilerini etkilemektedir. Yetiş Yazılım tarafından tasarlanan hazır web tasarım temaları, firmaların hazırladığı ürünlerin tanıtımını, yaptığı işlerin anlatımı ve verilen hizmetlerin daha doğru şekilde anlatılmasını sağlamaktadır. Hazırladıkları web tasarım şablonları ile güncel web teknolojilerini yakından takip eden firmaya ait sitelerin tamamı özgün ve mobil uyumlu yapıdadır. Yani, bilgisayar başında olmaksızın veri güncelleme, içerik girme ya da silme gibi işlemler yalnızca çok kolay adımlarla gerçekleştirilebilmektedir. Yalnızca firma çalışanları değil, siteyi takip eden son kullanıcılar da hazırlanan içerikleri mobil cihazlar üzerinden takip edebilmekte ve istedikleri yorum ve önerileri mobil cihazlar üzerinden yapabilmektedir. Türkçe ve dinamik yönetim paneline sahip olan her bir hazır web sitesi hem çok kolay kurulurken aynı zamanda çok kolay yönetilmektedir. Ayrıca, firma tarafından geliştirilen hazır web sitesi temaları ile birlikte kurumsal e-mail paketi de ücretsiz olarak sunulmaktadır. Yani, yalnızca web çözümü değil kurumsal kimlik çözümü de satın alınmış olacaktır. Yetiş yazılım tarafından üretilen hazır web tasarım temaları tümü seo uyumlu olarak programlanarak, son teknolojik arama motoru optimizasyon tekniklerine uygun şekilde çalışmaktadır. Bu da sitenin arama motorlarında çok daha kolay bir şekilde indexlenmesini ve yükselmesini sağlar.

hazır emlak sitesi

           Yetiş Yazılım tarafından tasarlanan hazır emlak sitesi tasarımları da yine diğer tasarım örnekleri gibi mobil uyumlu olarak hazırlanmıştır. Siteye görsel, video, ilan ya da herhangi bir sayfa eklemek için bilgisayara ihtiyaç duyulmaz ve böylece kolay kullanım mümkün olur. Tamamen Türkçe dilinde hazırlanmış yönetim paneli ise oldukça kolay kullanılmaktadır. Firmadan satın alınan emlak sitesi temaları tamamı dinamik alt yapıya sahip yönetim paneline sahiptir. Site tasarımı yapılırken arama motorları optimizasyonu işlemleri de yine son teknolojiyi destekleyecek şekilde hazırlanmıştır. Yani, özgün ve kaliteli içerik girildiği takdirde hazır emlak sitesi, arama motorlarında üst sıralarda filtrelenecektir. Yetiş yazılım tarafından tasarlanan tüm hazır emlak sitesi şablonları sınırsız sayıda fotoğraf ve video eklemeye imkan sunar. Böylece sitede yer verimek istenen emlak bölümleri sınırsız bir şekilde anlatılabilir, satılık ya da kiralık daire ya da dükkanlar çok daha kolay bir şekilde sunulur. Fotoğraflar bir araya getirilerek fotoğraf galerisi, videolar bir araya gelerek video galeri halinde kullanılabilir. Sitede yer alan vitrin özelliği ile de güncel emlaklar ve ilanlar yayımlanarak, müşteri ve müşteri adayının dikkati çekilebilir. Yetiş yazılım tarafından tasarlanan tüm hazır emlak sitesi çalışmaları sosyal medya entegrasyonu ile birlikte teslim edilmektedir. Bu da sitede tanıtılan emlakların ve ilanları sosyal medya üzerinden çok daha kolay bir şekilde paylaşılmasını sağlar. Bu da çok daha hızlı bir şekilde işlem yapabilmeyi sağlar. Sitede yer alan kurumsal e-mail paketi sayesinde firma çalışanlarına özel e-mail adresleri alınarak kurumsallık yakalanabilir. Bu da hem müşteri güvenini sağlarken hem de akılda kalıcılığı sağlar. Sitede yer alan iletişim sayfası ise emlak sektörü için oldukça önemli bir bölümdür. Hazır emlak sitesi tasarımı özellikleri arasında yer alan harita eklentisi üzerinde yakın bölgelerdeki emlaklar işaretlenerek, müşteri gezdirme noktasında rehber olarak kullanılabilir. Ayrıca harita özelliği, firmanın daha kolay bulunmasını sağlayabilir.

yetiş yazılım            Resmi web sitesinden tercih edeceğiniz tüm hazır site tasarımları Yetiş Yazılım uzman kadrosu tarafından hazırlanmıştır. Satın aldığınız taktirde web siteniz aynı gün içinde teslim edilmektedir. İçeriğinizi yönetim panelinden kolayca girerek yayına hazır hale getirebilirsiniz. Web sitenizin Google kaydı firma tarafından ücretsiz şekilde yapılacaktır. Satın almak ve Sorularınız için iletişim bilgileri şunlardır. Web: https://www.yetisyazilim.com.tr , E-mail: info@yetisyazilim.com.tr , Ofis: 0(332) 245 2 333 ve Gsm: 0(532) 266 3558 numaralı iletişim hattını arayabilirsiniz.